REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Smartfony Huawei z powłoką P2i

Firma Huawei ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży jednego ze swoich flagowych produktów w wersji zabezpieczonej technologią P2i. Nanopowłoka odpycha płyny, chroni więc urządzenie przed uszkodzeniem spowodowanym rozlaniem.

Huawei P2i

Fot. arch. P2i

Na mocy umowy między firmami do sprzedaży w wersji z superhydrofobową nanopowłoką trafi smartfon P9. Dzięki technologii P2i zostanie on zabezpieczony przed uszkodzeniami i korozją spowodowanymi rozlaniem lub rozpryskiem płynu.

Współpraca ta jest kolejnym dowodem na to, że innowacyjna technologia P2i coraz bardziej zyskuje na popularności. W ostatnim czasie firma ogłosiła, że jej powłoką pokryto już 100 mln smartfonów na całym świecie.

To nie pierwszy produkt Huawei, który zabezpieczono przy pomocy superhydrofobowej technologii P2i. Wcześniej technologię zastosowano na kilku innych modelach firmy, m.in. P8 i Mate S.

Źródło: coatings.specialchem.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA