REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa ICA ma pomysł na Kolory Roku Pantone

Grupa ICA zareagowała na najnowsze trendy wyznaczane przez instytut Pantone. Swoim klientom zaproponowała kilka aranżacji w odcieniach zbliżonych do Kolorów Roku 2016 Pantone – Rose Quartz i Serenity.

Grupa ICA Kolory Roku Pantone

Fot. arch. ICA Group

Tegoroczny wybór Koloru Roku Pantone był niemałym zaskoczeniem. Po pierwsze dlatego, że wyjątkowo wybrany został nie jeden odcień, a dwa. Po drugie zaś są to bardzo delikatne, pastelowe barwy, zupełnie inne niż intensywna zeszłoroczna Marsalaróżowy Rose Quartz i błękitny Serenity.

Inspirując się tym wyborem Grupa ICA zaproponowała nowe kolory P50000 i P50100, dostępne też w wierzchnich odmianach mikroteksturalnych MICRO MATTER. Jak zapewnia producent, pastelowe Kolory Roku 2016 Pantone wyglądają świetnie w każdym możliwym wykończeniu, czy to matowym, czy połyskliwym, czy metalicznym, dlatego podsuwa kilka bardzo zróżnicowanych propozycji wykorzystania tych odcieni.

Pierwszy z nich to propozycja na podłoża drewniane – odcienie Ginepro i Curcuma z linii impregantów Arborea Natural Matter. Są to nowoczesne wykończenia, które zarazem podkreślają naturalne piękno drewna.

Ginepro i Curcuma z linii Natural Matter. Fot. arch. ICA Group

Ginepro i Curcuma z linii Natural Matter. Fot. arch. ICA Group

Kolejne połączenie to Oro rosa z linii Urban Matter Efekt Stali – warstwa wierzchnia z efektem stali – oraz Subtelny efekt lustra z linii farb do szkła Glass Paint Collection.

Oro rosa z linii Urban Matter Efekt Stali oraz Subtelny efekt lustra z linii farb do szkła Glass Paint Collection. Fot. arch. ICA Group

Oro rosa z linii Urban Matter Efekt Stali oraz Subtelny efekt lustra z linii Glass Paint Collection. Fot. arch. ICA Group

Firma proponuje również duet Blu turchese i Rosa pesca z linii Arborea Pastel. Są to półkryjące wodne preparaty do drewna, ram czy żaluzji, które pięknie podkreślają naturalny rysunek usłojenia.

Blu turchese i Rosa pesca z linii Arborea Pastel. Fot. arch. ICA Group

Blu turchese i Rosa pesca z linii Arborea Pastel. Fot. arch. ICA Group

Źródło: ICA Group

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA