REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

100 milionów smartfonów z nanopowłoką P2i

P2i, światowy lider produkcji nanopowłok odpychających płyny, ma powody do świętowania – jego powłoki zabezpieczają już 100 milionów smartfonów!

P2i 100 milionów smartfonów

Fot. arch. P2i

Czy to w domu, czy na trasie, nanopowłoki P2i doskonale chronią sprzęty elektroniczne przed codziennymi wypadkami z udziałem płynów. Nic dziwnego, że z tego praktycznego rozwiązania korzysta coraz więcej osób.

Do nanoszenia superhydrofobowych warstw P2i wykorzystuje plazmę impulsową. Powstała w ten sposób powłoka jest 1000 razy cieńsza niż ludzki włos i całkowicie przezroczysta, nie zmienia więc właściwości powlekanego materiału. Współpracując z wytwórcami OEM firma zintegrowała swoją technologię z istniejącymi liniami produkcyjnymi.

100 milionów sprzedanych smartfonów z powłoką P2i to duży sukces, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że firma powstała niedawno. Jak podkreśla jej prezes Carl Francis, wystarczyło 12 lat aby przemienić technologiczny start-up w globalną, powszechnie cenioną markę. Firma zatrudnia dziś ok. 100 osób i posiada trzy laboratoria – w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA