REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Zoran Iljadica nowym prezesem Sika Poland


Firma Sika Poland ma nowego prezesa. Stanowisko objął Chorwat Zoran Iljadica.

Zoran Iljadica prezes Sika Poland

Fot. arch. Sika

Nowy prezes Sika Poland jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Rijece. Ukończył również studia podyplomowe IMD Management w Lozannie oraz WU Executive Academy w Wiedniu.

Z koncernem Sika jest związany już od 20 lat. Początkowo w roli prezesa brał udział w tworzeniu oddziału Sika Chorwacja. Wcześniej był związany z austriacką firmą budowlaną Murexin oraz kierował chorwacką spółką Istrian Lime Factory. Do zespołu Sika Poland dołączył na początku marca tego roku.

Nie da się ukryć, że Zoran Iljadica przejmuje stery Sika Poland w bardzo kryzysowym momencie w związku z pandemią koronawirusa. Zarząd jest jednak przekonany, że prezes wprowadzi firmę w nowy, pełen sukcesów etap jej działania.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA