REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Producenci wspierają malarzy w czasach pandemii

W obliczu pandemii niektórzy producenci farb zdecydowali się wspomóc środowisko malarzy ściennych. Powstały specjalne fundusze interwencyjne na rzecz fachowców, którzy cierpią obecnie na niedobór zleceń.

producenci malarze pandemia

Fot. eatmorechips / Foter.com / CC BY-NC-ND 2.0

Pomoc malarzom zadeklarowali dwaj producenci farb, działający w Indiach – Shalimar Paints oraz indyjski oddział Nippon Paint. Dzięki przekazanym środkom finansowym w dobie dzisiejszego kryzysu fachowcom łatwiej będzie poradzić sobie z codziennymi wydatkami.

Pomoc w beznadziejnej sytuacji

Firma Shalimar Paints stworzyła niewielki fundusz interwencyjny na rzecz zarejestrowanych malarzy. Zarząd tłumaczy, że pandemia jest dla malarzy ściennych źródłem poważnych problemów z utrzymaniem, ponieważ większość z nich żyje z bieżących zleceń. W dobie kwarantanny jednak ze względów bezpieczeństwa większość firm i osób indywidualnych odkłada prace malarskie na inny termin. Minal Srivastava, wiceprezes Shalimar Paints ds. strategii, rozwoju i marketingu, komentuje:

W Shalimar Paints bardzo blisko współpracujemy ze środowiskiem malarzy. Ich zaangażowanie i wkład w nasz biznes były zawsze ogromne i pomagały nam osiągać lepsze wyniki. Niestety pandemia COVID-19 oznacza nie tylko zastój na rynku dla firm, ale również poważne wyzwanie dla wielu malarzy. Wstrzymanie prac malarskich w całych Indiach sprawiło, że są bezczynni i znaleźli się w beznadziejnej sytuacji. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa pomoże im utrzymać rodziny i móc zaopatrzyć się w produkty niezbędne w czasach kwarantanny.

Producent zdecydował się na pomoc fachowcom, mimo że sam znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Tymczasowo wstrzymał produkcję i sprzedaż swoich produktów do odwołania.

Nippon Paint przekazuje środki na zakupy

Wsparcie dla ponad 1000 malarzy z regionu Tamilnadu zaoferował również indyjski oddział farb dekoracyjnych Nippon Paint. Firma doładowała fachowcom ich karty Amudha Surabhi (służące do płatności walutami cyfrowymi), co umożliwiło im oraz ich rodzinom zakup niezbędnych produktów w lokalnych sklepach spożywczych.

Źródło: Coatings World, The Economic Times

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA