a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiZmysłowe kolory Behr – trendy 2016

Zmysłowe kolory Behr – trendy 2016

W nadchodzącym sezonie firma Behr proponuje w pełni wykorzystać potencjał, jaki niosą ze sobą kolory. Odważne kolorystyczne połączenia mogą stymulować wszystkie nasze zmysły.

BehrProducent farb Behr zaproponował cztery nowe palety na rok 2016. Wszystkie bazują na oryginalnych kolorystycznych zestawieniach, równocześnie jednak są silnie zakorzenione w klasyce.

High Contrast to propozycja do jadalni. Radosne odcienie zestawione są tu z tymi ciemnymi i stonowanymi, które dodają całości głębi. Całość inspirowana jest klimatami azjatyckimi i łączy różne faktury, powierzchnie zarówno gładkie i połyskliwe, jak i matowe.

Behr_1Luxe Dimension, czyli zestaw do gabinetu, to przykład stylu tradycyjnego, który zyskał jednak niepowtarzalny charakter dzięki kilku intensywnym odcieniom, złotym dodatkom oraz wzorom geometrycznym. Dwa szerokie barwne pasy na ścianach – nad podłogą i pod sufitem – optycznie powiększają pokój.

Behr_2Blurred Boundaries jest paletą do sypialni. Utrzymana jest w stylu nowoczesnym i bazuje na miękkich, opływowych kształtach oraz odprężających odcieniach niebieskiego i zieleni. Ożywiającym akcentem jest odrobina koloru pomarańczowego i turkusowego. Efekt ombre na ścianie nadaje całości ulotny i naturalny charakter, przełamany nieco przez ciemne krzesła i abstrakcyjne rzeźby.

Behr_3Lyrical Living to doskonały przykład kobiecej elegancji i szyku, w sam raz do salonu. Zestaw ten, łącząc stonowane, ziemiste odcienie z krzykliwymi akcentami i połyskliwymi wykończeniami stanowi swego rodzaju dialog przeszłości z przyszłością.

Behr_4Źródło, fot.: Behr