a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbBez kategoriiPatcham już w Polsce dzięki zaangażowaniu Spektrochemu

Patcham już w Polsce dzięki zaangażowaniu Spektrochemu

Na polskim rynku zagościł nowy dostawca oferujący środki pomocnicze do produkcji farb - marka Patcham. Oferta producenta chemii ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich obejmuje m.in. dyspergatory, odpieniacze, regulatory napięcia powierzchniowego czy sykatywy. Dystrybucją produktów na rynku polskim zajmie się firma Torimex Chemicals Ltd.

arch. Patcham

arch. Patcham

W ubiegłym roku, poszukując dostawcy środków pomocniczych spełniających swoją jakością standardy Spektrochemu, ośrodek nawiązał kontakty z producentem środków pomocniczych ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich – firmą Patcham.

W wyniku przeprowadzonych obszernych badań aplikacyjnych w laboratorium Spektrochemu została sprawdzona jakość dostarczonych próbek oraz obszary zastosowań. Po negocjacjach prowadzonych przez Spektrochem i potwierdzeniu przez firmę Patcham chęci wprowadzenia środków pomocniczych do Polski, dystrybucję powierzono firmie Torimex Chemicals Ltd. sp. z o.o..

Osobą odpowiedzialną za sprzedaż środków pomocniczych Patcham w Polsce jest Pani Anna Kazek z firmy Torimex Chemicals, zaś wsparcie technologiczne i wdrożeniowe dla klientów zapewnia dr inż. Artur Pałasz z Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Farb, Klejów i Polimerów Spektrochem.

patcham spektrochem torimex chemicals logo

Dodatki Patcham obejmują m.in. dyspergatory, hiperdyspergatory (w technologii HMV-Polymer), odpieniacze (silikonowe, emulsyjne oraz mineralne), regulatory napięcia powierzchniowego do sterowania powierzchnią powłok, sykatywy, dodatki przeciwko żelowaniu, a także inne środki pomocnicze.

Wprowadzenie na rynek dodatków Patcham jest istotnym krokiem w rozwoju Spektrochemu oraz firmy Torimex Chemicals, zaś serwis technologiczno-wdrożeniowy świadczony przez Spektrochem to rewolucja w obsłudze na linii dostawca surowców-producent farb.