REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy prezes Sherwin-Williams

Firma Sherwin-Williams ogłosiła, że zarząd wybrał nowego prezesa. Na czele koncernu od dnia 1 stycznia 2016 stanie John G. Morikis.

Sherwin-Williams

John G. Morikis wybrany na nowego prezesa koncernu. Fot. arch. Sherwin-Williams

John Morikis ma 52 lata i od października 2006 pełni w Sherwin-Williams funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Od przyszłego roku zastąpi on na stanowisku prezesa Christophera M. Connora, który pozostanie w firmie jako prezes wykonawczy.

Z Sherwin-Williams Morikis związany jest od roku 1984, kiedy to został stażystą w firmie. W ciągu swojej trzydziestojednoletniej kariery zajmował wiele kluczowych stanowisk, także w najtrudniejszych dla firmy okresach. Jego ciężka praca i doświadczenie przyczyniły się do umocnienia pozycji Sherwin-Williams na rynku międzynarodowym.

Jeśli chodzi o wykształcenie, Morikis ukończył kierunek administracja i psychologia (Saint Joseph’s College w Rensselear w stanie Indiana) oraz studia biznesowe (National Louis University w Evanston w stanie Illinois).

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA