REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Złoty Medal Chemii 2015 – ostatni dzwonek

Kończy się czas na zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu Złoty Medal Chemii. Świeżo upieczeni licencjaci i inżynierowie mogą nadsyłać swoje prace dyplomowe jeszcze tylko do 16 października.

Złoty Medal Chemii

Fot. materiały prasowe DuPont

Konkurs Złoty Medal Chemii organizowany jest już po raz piąty. Skierowany jest on do studentów, którzy w roku akademickim 2014/2015 obronili pracę inżynierską lub licencjacką z dziedziny związanej z chemią. Nowością w tegorocznej odsłonie są wyróżnienia w kategoriach rolnictwo i żywność, biotechnologia przemysłowa i materiały zaawansowane. Główni organizatorzy konkursu to Instytut Chemii Fizycznej PAN oraz firma DuPont.

Na podstawie nadesłanych zgłoszeń wyłoniona zostanie grupa finalistów. Ich lista pojawi się 6 listopada, natomiast 16 listopada szczęśliwi wybrańcy zaprezentują swoje prace IChF PAN. Ostateczne rozstrzygnięcie zaplanowano na 1 grudnia w Warszawie.

Nagroda za najlepszą pracę to Złoty Medal i 10 tys. zł. Ponadto wręczony zostanie Medal Srebrny (wraz z 5 tys. zł) oraz Brązowy (i 2,5 tys. zł). Pozostali uczestnicy mogą liczyć jeszcze na dodatkowe wyróżnienia od firmy DuPont o wartości 2 tysiące złotych.

Wszyscy zainteresowani muszą się spieszyć – zgłoszenia przyjmowane są już tylko do 16 października. Pracę można przesłać za pośrednictwem strony www.zlotymedalchemii.pl.

Źródło: PAP

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA