REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Złoty Medal Chemii 2015 – nabór zgłoszeń już otwarty

Rozpoczął się nabór prac do tegorocznej edycji konkursu Złoty Medal Chemii. Chętni studenci mogą zgłaszać swoje prace licencjackie i inżynierskie do 16 października.

Złoty Medal Chemii

Fot. materiały prasowe DuPont

Konkurs skierowany jest do studentów, którzy w tym roku akademickim obronili pracę inżynierską lub licencjacką z dziedziny chemii lub jej pogranicza z biologią czy fizyką.

Zgłoszeń dokonuje się za pośrednictwem strony internetowej i są one przyjmowane od 1 czerwca do 16 października 2015. W listopadzie organizatorzy podadzą listę finalistów, którzy zostaną zaproszeni do siedziby Instytutu Chemii Fizycznej PAN, aby tam zaprezentować swoje prace. Uroczysty finał odbędzie się w grudniu w Warszawie.

Tegoroczna edycja Złotego Medalu Chemii jest już piątą. Konkurs organizowany jest przez IChF PAN, fundatorem nagród jest natomiast firma DuPont. Więcej informacji w naszym tekście.

Źródło: PAP

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA