REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs RMF FM – farby Beckers na letnie malowanie

W nowym konkursie RMF FM możesz wygrać farby dekoracyjne Beckers, w sam raz na letni remont! Wystarczy napisać, jakiego koloru jest lato i krótko uzasadnić.

Beckers konkurs

Fot. arch. Beckers

Jaki kolor ma dla ciebie lato? Beztrosko błękitny, słonecznie żółty, zielony jak trawa i liście na drzewach? Napisz krótkie uzasadnienie i wyślij na konkurs RMF FM za pośrednictwem strony internetowej.

Do wygrania 1000 zł na letni remont oraz zestaw czterech puszek 2,5 l farb Beckers Designer Colour do dekoracji wnętrz. Finały i ogłoszenie zwycięzców w radiu RMF FM codziennie od poniedziałku do piątku między godz. 6:00 a 9:00. Konkurs trwa do 26 czerwca. Zapraszamy!

Źródło: RMF FM

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. dla mnie kolor lata to czerwony jak maki w zbożu i jak kolor jednej ściany w moim salonie ktory trzeba właśnie odświeżyć,pozdrawiam anka

    anka
    20 czerwiec 2015 at 20:30
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA