REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PaintExpo jednak w latach parzystych

Wbrew podanym ostatnio informacjom targi PaintExpo nie będą jednak organizowane w latach nieparzystych. Organizatorzy pozostali przy starym systemie lat parzystych.

PaintExpoZmianę systemu organizacji targów PaintExpo ogłoszono kilka miesięcy temu. Organizatorzy wyjaśniali, że dzięki temu wystawa PaintExpo będzie się odbywać mniej więcej w tym samym czasie co targi Surface Technology.

Ostatecznie jednak postanowiono, że system pozostanie bez zmian, a więc targi PaintExpo odbywać się będą co dwa lata, w latach parzystych. Kolejna, szósta edycja wydarzenia odbędzie się więc zgodnie z zapowiedziami w dniach 19-22 kwietnia 2016, natomiast siódma – w roku 2018. Organizatorzy przepraszają za wszelkie utrudnienia i serdecznie zapraszają do udziału w targach.

Źródło: PaintExpo

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA