a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweZłocisty Samochodowy Kolor Roku 2019 Axalty

Złocisty Samochodowy Kolor Roku 2019 Axalty

Złoty brąz Sahara został wybrany przez ekspertów Axalty Samochodowym Kolorem Roku 2019. Ten ciepły odcień charakteryzuje elegancja i siła. Idealnie prezentuje się na wszystkich rodzajach i rozmiarach samochodów.

Samochodowy Kolor Roku 2019 Axalta Coating Systems

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Jak mówi Nancy Lockhart, globalny manager ds. marketingu koloru Axalty, w ostatnim czasie projektanci samochodów stawiają na połączenia dwóch odcieni, dachy akcentowe oraz paski. W skali masowej Sahara to doskonała opcja do realizacji tego typu projektów.

Samochodowy Kolor Roku 2019 Axalta Coating Systems pochodzi z kolekcji lakierów ChromaDyne stworzonej z myślą o globalnych wytwórcach samochodów i jest częściowo zainspirowany trendem na cieplejsze odcienie, który pojawił się w raporcie o najpopularniejszych kolorach samochodów Axalty. Żółte i złote samochody cieszą się ostatnio sporym wzięciem w Indiach i Chinach, podczas gdy brąz i beż coraz częściej wybierają klienci w Ameryce Północnej.

Odcień Sahara jest dostępny dla najważniejszych samochodowych marek Axalty, w tym lakierów Cromax, Standox i Spies Hecker. To już piąty z kolei Samochodowy Kolor Roku Axalty, po Radiant Red (2015), Brilliant Blue (2016), Gallant Gray (2017) i StarLite (2018).

Źródło: Axalta Coating Systems