REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Złocisty Samochodowy Kolor Roku 2019 Axalty

Złoty brąz Sahara został wybrany przez ekspertów Axalty Samochodowym Kolorem Roku 2019. Ten ciepły odcień charakteryzuje elegancja i siła. Idealnie prezentuje się na wszystkich rodzajach i rozmiarach samochodów.

Samochodowy Kolor Roku 2019 Axalta Coating Systems

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Jak mówi Nancy Lockhart, globalny manager ds. marketingu koloru Axalty, w ostatnim czasie projektanci samochodów stawiają na połączenia dwóch odcieni, dachy akcentowe oraz paski. W skali masowej Sahara to doskonała opcja do realizacji tego typu projektów.

Samochodowy Kolor Roku 2019 Axalta Coating Systems pochodzi z kolekcji lakierów ChromaDyne stworzonej z myślą o globalnych wytwórcach samochodów i jest częściowo zainspirowany trendem na cieplejsze odcienie, który pojawił się w raporcie o najpopularniejszych kolorach samochodów Axalty. Żółte i złote samochody cieszą się ostatnio sporym wzięciem w Indiach i Chinach, podczas gdy brąz i beż coraz częściej wybierają klienci w Ameryce Północnej.

Odcień Sahara jest dostępny dla najważniejszych samochodowych marek Axalty, w tym lakierów Cromax, Standox i Spies Hecker. To już piąty z kolei Samochodowy Kolor Roku Axalty, po Radiant Red (2015), Brilliant Blue (2016), Gallant Gray (2017) i StarLite (2018).

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA