a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneZapisy na European Technical Coatings Congress 2016

Zapisy na European Technical Coatings Congress 2016

Ruszyła rejestracja uczestników najbliższego European Technical Coatings Congress (ETCC). Konferencja odbędzie się 24-25 maja 2016 w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

European Technical Coatings Congress 2016

Fot. arch. ETCC 2016

W tym roku konferencja ETCC po raz pierwszy odbywa się w Wielkiej Brytanii, towarzysząc największym brytyjskim targom farbiarskim, Surfex. Motyw przewodni tegorocznej edycji ETCC to „Advances in Coatings Science and Technology”. Zgodnie z zapowiedziami wygłoszonych zostanie 60 referatów dotyczących najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie farb i powłok. Ponadto pojawi się ponad 40 sesji plakatowych.

Organizatorzy wyróżnili następujące obszary tematyczne zgłoszonych prac: Polimery, Sieciowanie i Dodatki, Pigmenty i Nanocząstki, Charakterystyka i Przetwórstwo, Wytrzymałość Zewnętrzna, Odporność na Korozję, Techniki Aplikacji, Zrównoważony Rozwój i Materiały Pochodzenia Biologicznego, Powłoki Funkcjonalne oraz Powłoki Opakowaniowe. W ciągu najbliższych dwóch tygodni w internecie opublikowany zostanie dokładny plan konferencji.

Rejestracja odbywa się poprzez oficjalną stronę ETCC 2016. Więcej o wydarzeniu w naszym kalendarium.

Źródło: european-coatings.com