REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

6 najciekawszych polskich stron o farbach na Facebooku

Niedawno opublikowaliśmy zestawienie najciekawszych zagranicznych stron o farbach na Facebooku. Przyszedł czas na polską listę! Którzy producenci potrafią stworzyć na swojej stronie ciepłą atmosferę? Gdzie szukać dekoratorskich inspiracji, informacji o najnowszych trendach kolorystycznych, ciekawostek i porad?

Facebook

Fot. Spencer E Holtaway / Foter.com / CC BY-ND

***
Farby Kabe

To chyba najbardziej przyjacielski, optymistyczny i wprawiający w dobry nastrój profil firmy farbiarskiej w całym Facebooku. Każdy fan może się tu poczuć ważny i doceniony, a żaden komentarz nie pozostaje bez odpowiedzi, dlatego często wywiązują się entuzjastyczne dyskusje. Twórcy strony są doskonale świadomi, że ma ona przede wszystkim intrygować, bawić i budzić pozytywne skojarzenia, niekoniecznie nawet związane z farbami, dlatego chętnie wypytują czytelników o ich zwyczaje, podsuwają niebanalne patenty na wystrój mieszkania, zadają ciekawe zagadki i zapraszają do dyskusji. Skutek? Nawet osoby niezainteresowane farbami świetnie się tu poczują.

Kabe

***
Tikkurila. Potęga kolorów
Do dyskusji zaprasza również Tikkurila, choć już w większym stopniu pozostaje w tematyce swoich farb. Oprócz zdjęć przykładowych aranżacji na stronie pojawiają się również odnośniki do artykułów na stronie Tikkurili, gdzie zainteresowani mogą dowiedzieć się dokładnie, jakich produktów użyć aby zrealizować zaprezentowany projekt. Pomocne są również zamieszczane na stronie filmiki wideo. Przyjazny, barwny i motywujący do dekoratorskich zabaw zakątek w sieci.

Tikkurila

***
Dekoral Fashion
Zdecydowanie największa facebookowa społeczność wśród producentów farb – ponad 80 000 fanów! Na swojej stronie Dekoral nie tylko prezentuje aranżację na każdą okazję. Publikuje również informacje związane z akcją Kolorowa Polska oraz zamieszcza kolejne odcinki serii „Wiemy, jak łączyć kolory”, w której Bartek i Kamdi – eksperci Dekoral – odpowiadają na pytania internautów i pomagają urządzać różne wnętrza (ostatnio na przykład na tapecie była… sypialnia Natalii Siwiec). Naprawdę dużo się tu dzieje!

Dekoral

***
Benjamin Moore Polska
Ta strona to przede wszystkim porady i ciekawostki Betty Moore, ale również prezentacja ciekawych miejsc i salonów z farbami, nowinki ze znanych blogów wnętrzarskich, najnowsze trendy kolorystyczne, informacje o promocjach w salonach Benjamin Moore… Profil prowadzony ze smakiem i klasą.

Benjamin Moore

***
Bolix SA
Bolix stawia na humor. Dlatego znajdziecie tu zabawne memy, dowcipne fotografie, komiksy, ciekawostki… Wielbiciele konkursów również nie będą zawiedzeni. A oprócz tego oczywiście to co najważniejsze – informacje o samej firmie, związanych z nią wydarzeniach oraz jej produktach, a także praktyczne porady i wskazówki.

Bolix

***
Dekoratorium magazyn
Strona Dekoratorium to gratka dla wielbicieli architektury i wystroju wnętrz. Jest tu ładnie i praktycznie – oprócz ciekawych autorskich propozycji dekoracyjnych można znaleźć również przydatne wskazówki dotyczące renowacji i urządzania wnętrz. Inspiracje z różnych zakątków planety dodają zaś Dekoratorium światowego charakteru. Polecamy ciekawym świata!

Dekoratorium

***
Nasze zestawienie najciekawszych zagranicznych stron o farbach na Facebooku znajdziecie tutaj.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 5
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA