a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiZ Azji do Polski – nowa umowa na dystrybucję pigmentów

Z Azji do Polski – nowa umowa na dystrybucję pigmentów

Pigmenty jednego z azjatyckich wytwórców będą dystrybuowane w Europie. Podpisana właśnie umowa dotyczy czterech europejskich krajów – w tym Polski.

Fot. DKSH

Firma DKSH, dystrybutor specjalistycznej chemii i dodatków, podpisał umowę z Colourscapes – cenionym wytwórcą pigmentów organicznych, wywodzącym się z Indii. Dotyczy ona dystrybucji produktów Colourscapes w czterech krajach: Austrii, Niemczech, Polsce i Szwajcarii.

Produkty na miarę europejskiego rynku

DKSH zapewni Colourscape wsparcie w zakresie biznesu, marketingu, sprzedaży, dystrybucji, logistyki oraz obsługi klienta w wymienionych czterech krajach. W niektórych przypadkach oznacza to rozszerzenie nawiązanej już wcześniej współpracy. Jak komentuje Phillip Myles, dyrektor generalny Colourscapes:

Przez wiele lat rozwijaliśmy naszą ofertę produktową tak, aby spełniała wymogi europejskiego rynku. Cieszymy się, mogąc nawiązać współpracę z profesjonalnym dystrybutorem technicznym takim jak DKSH. Razem możemy zaoferować naszym klientom znaczące korzyści, w tym – godny zaufania, zrównoważony system zaopatrzenia.

Sylvain Atger, dyrektor oddziału Specialty Chemicals Industry Europe w DKSH, również wyraża radość z podpisania umowy. Dodaje, że produkty Colourscapes doskonale wpisują się w obecne portfolio innowacyjnych pigmentów oferowanych przez DKSH.

Szerokie zastosowania, wysoki stopień czystości

Jak zapewnia producent, pigmenty Colourscapes doskonale sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań: od farb przez tworzywa sztuczne aż po tusze. Spełniają one również wysokie standardy techniczne i charakteryzują się wysokim stopniem czystości, dzięki czemu są zgodne z europejskimi regulacjami prawnymi.

Źródło: DKSH