REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wszystko o dezynfekcji – bezpłatny ebook Grupy PCC

Grupa PCC przygotowała i udostępniła bezpłatny ebook dotyczący dezynfekcji. Publikacja jest cennym źródłem informacji o tym, jak dezynfekować różne rodzaje powierzchni.

Grupa PCC ebook dezynfekcja

Fot. arch. Grupa PCC

Pierwszy tego typu bezpłatny ebook został opracowany przez ekspertów Grupy PCC. Powstał przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach, pracownikach instytucji publicznych, jednostkach samorządów terytorialnych oraz specjalistach BHP.

Publikacja, zatytułowana Skuteczna dezynfekcja z Grupą PCC, dotyczy dezynfekcji za pomocą środków na bazie alkoholu i podchlorynu sodu. Instruuje, jakie środki ostrożności należy zachować przy dezynfekcji różnych typów powierzchni, a także prezentuje na gotowych do wydruku planszach, jak poprawnie myć i dezynfekować ręce.

W imieniu Grupy PCC serdecznie zachęcamy do pobrania ebooka. Można to zrobić na stronie internetowej firmy.

Źródło: Grupa PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA