REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Arkema wspiera kobiety w ramach Sport dans la Ville

Na mocy nowej umowy o odnowieniu współpracy firma Arkema wspiera inicjatywę „Sport dans la Ville” (Sport w mieście). Akcja ma zintegrować zawodowo w dziedzinie sportu młode kobiety z konkretnych regionów Francji.

Arkema Sport dans la Ville

Fot. arch. Arkema

Jako producent specjalistycznej chemii i materiałów, Arkema dostarcza również produkty dla branży sportowej. Wspierając akcję Sport dans la Ville, może także w inny sposób przyczynić się do rozwoju sektora sportowego.

Wszystko jest możliwe

Akcja obejmuje regiony północnej Francji – Ile-de-France oraz Owernia-Rodan-Alpy. W ramach niej z myślą o młodych kobietach stwarzane są nowe szanse zawodowe w dziedzinie sportu. Jak mówi Pascale Rémy, dyrektorka ds. współpracy międzynarodowych Sport dans la Ville:

Jesteśmy dumni, że możemy pracować wraz z Arkemą, ważnym graczem na światowym rynku chemii, pokazując wszystkim tym młodym kobietom, że wszystko jest możliwe!

Rémy dodaje, że odkrycia i wymiany są konieczne, by młodzi ludzie mogli znaleźć swoją zawodową ścieżkę. Taki jest właśnie wspólny cel inicjatyw takich jak Sport dans la Ville.

Arkema Sport dans la Ville

Pascale Rémy i Gilles Galinier podpisują umowę o odnowieniu współpracy.
Fot. arch. Arkema

Solidarność i odpowiedzialność

Także zarząd Arkemy wyraża radość z powodu odnowienia współpracy i podkreśla, że doskonale wpisuje się ona w wartości kultywowane przez firmę. Jak komentuje Gilles Galinier, wiceprezes ds. komunikacji w Arkemie:

Arkema jest obecna w sercu tych regionów i mocno angażuje się w promowanie roli kobiet w społeczeństwie poprzez różne inicjatywy. Dlatego jej wkład w inicjatywę Sport dans la Ville na drodze do integracji zawodowej młodych kobiet w priorytetowych regionach jest zupełnie naturalny i zgodny z jej wartościami solidarności i odpowiedzialności.

Źródło: Arkema

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA