REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona Byk – lepsza obsługa online

Firma Byk zaprezentowała swoją nową stronę internetową. Jak zapewnia producent, jest ona prostsza w obsłudze i pokazuje, że Byk stale rozwija obsługę klientów online.

nowa strona Byk

Fot. ElisaRiva / pixabay.com

Z nowej strony korzystać można od początku czerwca. Według Byk nowa witryna to również sygnał dla klientów, że firma stale rozwija swoje możliwości ich obsługi online.

Łatwiejszy kontakt i dostęp do informacji

By klienci łatwiej odnaleźli się na stronie, dokonano jasnego podziału na sekcję Dodatki (Additives) i Narzędzia (Instruments). Kolejne udogodnienie to fakt, że informacje o produktach są oparte na zmodernizowanym systemie PIM (Product Information Management). Centralne zarządzanie informacjami o produkcie sprawia, że klient otrzymuje dokładnie te dane, których potrzebuje.

Co jeszcze oferuje nowa strona? Według producenta – łatwiejszy proces zamawiania próbek, większe bezpieczeństwo danych oraz ułatwiony kontakt z ekspertem, teraz możliwy po zaledwie jednym kliknięciu.

Zapraszamy na nową stronę

Strona dostępna jest w języku angielskim, niemieckim, chińskim i japońskim. Zapraszamy do wizyty i odkrycia jej nowych możliwości.

Źródło: european-coatings.com / Byk

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA