a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiNowa strona Byk – lepsza obsługa online

Nowa strona Byk – lepsza obsługa online

Firma Byk zaprezentowała swoją nową stronę internetową. Jak zapewnia producent, jest ona prostsza w obsłudze i pokazuje, że Byk stale rozwija obsługę klientów online.

nowa strona Byk

Fot. ElisaRiva / pixabay.com

Z nowej strony korzystać można od początku czerwca. Według Byk nowa witryna to również sygnał dla klientów, że firma stale rozwija swoje możliwości ich obsługi online.

Łatwiejszy kontakt i dostęp do informacji

By klienci łatwiej odnaleźli się na stronie, dokonano jasnego podziału na sekcję Dodatki (Additives) i Narzędzia (Instruments). Kolejne udogodnienie to fakt, że informacje o produktach są oparte na zmodernizowanym systemie PIM (Product Information Management). Centralne zarządzanie informacjami o produkcie sprawia, że klient otrzymuje dokładnie te dane, których potrzebuje.

Co jeszcze oferuje nowa strona? Według producenta – łatwiejszy proces zamawiania próbek, większe bezpieczeństwo danych oraz ułatwiony kontakt z ekspertem, teraz możliwy po zaledwie jednym kliknięciu.

Zapraszamy na nową stronę

Strona dostępna jest w języku angielskim, niemieckim, chińskim i japońskim. Zapraszamy do wizyty i odkrycia jej nowych możliwości.

Źródło: european-coatings.com / Byk