REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wszystkie twarze błękitu – Kolor Roku 2017 AkzoNobel

Według ekspertów rok 2017 należał będzie do koloru niebieskiego. Dlatego też wybierając Kolor Roku 2017, specjaliści AkzoNobel postawili na piękny, szaroniebieski odcień – Denim Drift.

Kolor Roku 2017 AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Grupa ekspertów AkzoNobel skupiła się na trendach i sposobie życia, jaki popularny będzie w roku 2017. Z ich analiz wynikło, że w nadchodzącym sezonie królować będzie kolor niebieski.

Dlatego też wybór Koloru Roku był oczywisty – padł na błękit, Denim Drift. Helen van Gant, szefowa działu Global Aesthetics Center w AkzoNobel, mówi o nim tak:

Denim Drift. Fot. arch. AkzoNobel

Denim Drift. Fot. arch. AkzoNobel

Piękny, ponadczasowy i wszechstronny szaroniebieski odcień, który prezentuje się zupełnie inaczej i nadaje wnętrzu różny nastrój w zależności od tego, z czym zostanie połączony.

Aby odkryć wszystkie oblicza Koloru Roku 2017, eksperci opracowali również specjalną paletę zawierającą całą gamę odcieni niebieskiego. Denim Drift w połączeniu z jaśniejszymi kolorami jest lekki i rześki, a z kolei zestawiony z ciemnymi odcieniami okazuje się głęboki i nastrojowy.

Źródło: AkzoNobel, eclectictrends.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA