REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF w rankingu Dow Jones Sustainability Index

Koncern BASF po raz kolejny pojawił się na liście Dow Jones Sustainability Index. Potwierdza to, że firma wkłada dużo wysiłku w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

BASF Dow Jones Sustainability IndexW tym roku osoby przygotowujące ranking doceniły przede wszystkim działania BASF z zakresu oceny istotności, strategii klimatycznej oraz zarządzania produktem. Tym samym koncern pojawił się na liście już szesnasty rok z rzędu.

Dow Jones Sustainability Index to jeden z najważniejszych tego typu rankingów na świecie – znajduje się na nim 10% największych 2500 firm z listy S&P Global Broad Market Index. Wybrane firmy muszą wykazywać stały postęp, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój. Oceny dokonuje analityk z firmy zarządzającej aktywami RobecoSAM.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA