a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweWsparcie dla Gulf Coatings Show i Pacific Coatings Show

Wsparcie dla Gulf Coatings Show i Pacific Coatings Show

Planowane nowe targi branży farbiarskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indonezji otrzymały wsparcie dużych graczy na rynku. Swoją pomoc i udział zaoferowały m.in. Covestro i Evonik.

Gulf Coatings Show Pacific Coatings Show

W Szardży odbędzie się pierwsza edycja Gulf Coatings Show. Fot. Makalu / pixabay.com

Gulf Coatings Show ma się odbyć po raz pierwszy w dniach 16-18 października 2022 w Szardży, zaś Pacific Coatings Show – w dniach 21-23 września w Indonezji. Organizację tych dwóch nowych wydarzeń zapowiedziano w tym roku.

Wotum zaufania ze strony producentów

Covestro, Evonik, Niemann, VMA i Ystral to producenci, którzy w związku z nowymi wydarzeniami targowymi zaoferowali już swoje wsparcie. Jak komentuje Alexander Mattausch, dyrektor wykonawczy ds. targów w NürnbergMesse:

Aprobata i chęć pomocy ze strony znanych i cenionych na światowym rynku producentów surowców i sprzętu potwierdza, że nowe wydarzenia już teraz wzbudziły duże zainteresowanie oraz spotkały się z pozytywnym oddźwiękiem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to wotum zaufania.

Kristina Wilger, dyrektor ds. zarządzania wydarzeniami w Vincentz Network dodała, że trwają intensywne przygotowania do Gulf Coatings Show i Pacific Coatings Show. Oba wydarzenia są organizowane przez NürnbergMesse i Vincentz Network – firmy stojące za sukcesem European Coatings Show.

Szczegóły na stronach www

Więcej informacji o nowych wydarzeniach targowych znaleźć można na powstałych stronach internetowych Gulf Coatings Show i Pacific Coatings Show.

Źródło: european-coatings.com