REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wsparcie dla Gulf Coatings Show i Pacific Coatings Show

Planowane nowe targi branży farbiarskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indonezji otrzymały wsparcie dużych graczy na rynku. Swoją pomoc i udział zaoferowały m.in. Covestro i Evonik.

Gulf Coatings Show Pacific Coatings Show

W Szardży odbędzie się pierwsza edycja Gulf Coatings Show. Fot. Makalu / pixabay.com

Gulf Coatings Show ma się odbyć po raz pierwszy w dniach 16-18 października 2022 w Szardży, zaś Pacific Coatings Show – w dniach 21-23 września w Indonezji. Organizację tych dwóch nowych wydarzeń zapowiedziano w tym roku.

Wotum zaufania ze strony producentów

Covestro, Evonik, Niemann, VMA i Ystral to producenci, którzy w związku z nowymi wydarzeniami targowymi zaoferowali już swoje wsparcie. Jak komentuje Alexander Mattausch, dyrektor wykonawczy ds. targów w NürnbergMesse:

Aprobata i chęć pomocy ze strony znanych i cenionych na światowym rynku producentów surowców i sprzętu potwierdza, że nowe wydarzenia już teraz wzbudziły duże zainteresowanie oraz spotkały się z pozytywnym oddźwiękiem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to wotum zaufania.

Kristina Wilger, dyrektor ds. zarządzania wydarzeniami w Vincentz Network dodała, że trwają intensywne przygotowania do Gulf Coatings Show i Pacific Coatings Show. Oba wydarzenia są organizowane przez NürnbergMesse i Vincentz Network – firmy stojące za sukcesem European Coatings Show.

Szczegóły na stronach www

Więcej informacji o nowych wydarzeniach targowych znaleźć można na powstałych stronach internetowych Gulf Coatings Show i Pacific Coatings Show.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA