REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe targi – Pacific Coatings Show i Gulf Coatings Show

Vincentz Network i NürnbergMesse, organizatorzy European Coatings Show, ogłosili nowe wspólne branżowe wydarzenia w regionie Azji i Pacyfiku oraz Bliskiego Wschodu. Mowa o Pacific Coatings Show w Indonezji oraz Gulf Coatings Show w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

targi Pacific Coatings Show Gulf Coatings Show

Fot. Javaistan / pixabay.com

Pierwsze z wydarzeń – Pacific Coatings Show – odbędzie się po raz pierwszy w Jakarta International Expo w Dżakarcie w dniach 21-23 września 2022. Pierwsza edycja Gulf Coatings Show będzie mieć natomiast miejsce w dniach 16-18 października 2022 w Expo Centre Sharjah w Sharjah.

Nowe kanały komunikacji i możliwości sprzedażowe

Obydwa wydarzenia mają się odbywać co dwa lata. Jak mówi Alexander Mattausch, dyrektor wykonawczy ds. wystaw w NürnbergMesse:

Pacific Coatings Show i Gulf Coatings Show to nowe kanały komunikacji dla zainteresowanych wystawców i gości, a tym samym możliwości sprzedażowe na przyszłym rynku globalnym i rynkach lokalnych. Kluczowy jest fakt, że nasze nowe wydarzenia charakteryzować będzie wszystko to, co stoi za sukcesem Europen Coatings Show – atrakcyjny stosunek ceny do korzyści, integracja z naszą światową siecią wystaw, wysoka jakość obsługi, towarzysząca wystawie konferencja, stała lokalizacja oraz kolejne edycje organizowane regularnie co dwa lata. Nowe targi mają już wsparcie branżowych gigantów, takich jak Evonik, Niemann czy VMA-Getzmann.

Kristina Wilger, dyrektorka ds. zarządzania wydarzeniami w Vincentz Network, dodaje, że rynek farb i powłok w rejonie Zatoki Perskiej oraz Azji i Pacyfiku ma doskonałe perspektywy rozwoju. Stąd też pomysł, by stworzyć dla nich właściwe platformy handlowe i technologiczne.

Azja i Bliski Wschód zyskują na znaczeniu

Zgodnie z prognozami udział Azji i Pacyfiku w całym rynku farb i powłok w najbliższej przyszłości wyniesie blisko 50%. Wszystko to zasługa rosnącego sektora produkcji, rozwoju budownictwa, dużego zapotrzebowania na farby dekoracyjne oraz ważnej roli regionu dla branży samochodowej. Bliski Wschód jako rynek na pograniczu trzech kontynentów jest obecnie wart ok. 9,9 mld $, a jego wartość w ciągu najbliższych pięciu lat ma rosnąć w tempie 4,1%.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA