REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Weź kolor na warsztat! – szkolenia Tikkurila

Ruszył nowy cykl szkoleń „Weź kolor na warsztat” firmy Tikkurila Polska. To propozycja dla wszystkich wykonawców, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi technikami malarskimi i rozwinąć swe umiejętności praktyczne.

Tikkurila szkolenia

Fot. arch. Tikkurila

Udział w szkoleniach to wiele korzyści dla uczestników. Przede wszystkim mają oni okazję podnieść swoje kwalifikacje i rozwinąć umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów. Na potwierdzenie każdy uczestnik otrzymuje oczywiście odpowiedni certyfikat, a prócz tego zostaje obdarowany pakietem upominkowym. I jeszcze jedno – dodatkowa reklama. Ekipy wykonawcze biorące udział w szkoleniu pojawiają się bowiem wśród rekomendowanych firm na stronie Tikkurila i w zakładce „Znajdź wykonawcę”.

Szkolenia odbywają się w Centrum Szkoleniowym w Dębicy oraz w wybranych miastach w Polsce. W tym roku firma Tikkurila przygotowała moduł podstawowy (w cenie 246 zł brutto) i uzupełniający (123 zł brutto). W trakcie dwudniowego kursu podstawowego uczestnicy zaznajamiają się z produktami Tikkurila, dowiadują się jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów i biorą udział w ćwiczeniach praktycznych z efektów dekoracyjnych. Kursy uzupełniające dotyczą natomiast produktów do drewna, produktów do fasad mineralnych oraz produktów do powierzchni metalowych i posadzek betonowych.

Szczegółowy program szkoleń oraz formularze rejestracyjne znaleźć można na stronie Tikkurila Polska. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Tikkurila Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA