REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Walls of Connection – już 100 pomalowanych ścian!

Udało się! AkzoNobel i MasterPeace zrealizowali wspólnie swój cel w ramach akcji Walls of Connection – pomalowali 100 ścian w różnych miejscach świata! A to wszystko w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Walls of Connection

Fot. arch. AkzoNobel

Akcja wystartowała w marcu tego roku, pierwsza kolorowa ściana pojawiła się zaś w Rotterdamie w Holandii. AkzoNobel we współpracy z organizacją MasterPeace postawił sobie ambitny cel – 100 ścian.

I cel ten już został zrealizowany! Setny mural powstał właśnie w Badshahpur w Indiach. Wcześniej kolorowe ściany ozdobiły ponad 30 miast, m.in. Dżakartę (Indonezja), Quito (Ekwador), Londyn czy Karachi (Pakistan). Finałem akcji było malowanie centrum edukacyjnego wspieranego przez AkzoNobel, które umożliwia ponad 5000 dzieciom z uboższych rodzin korzystać z edukacji i rozwijać swoje umiejętności.

Poprzez akcję AkzoNobel i Masterpeace zrealizowali dwa spośród Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ – zrównoważone miasta i społeczności oraz partnerstwa na rzecz celów. Akcja pokazała, że kolorowe farby mogą stworzyć bardziej przyjazne środowisko do życia. Wspólne malowanie natomiast zbliżyło do siebie lokalne społeczności.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA