a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiWalls of Connection – już 100 pomalowanych ścian!

Walls of Connection – już 100 pomalowanych ścian!

Udało się! AkzoNobel i MasterPeace zrealizowali wspólnie swój cel w ramach akcji Walls of Connection – pomalowali 100 ścian w różnych miejscach świata! A to wszystko w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Walls of Connection

Fot. arch. AkzoNobel

Akcja wystartowała w marcu tego roku, pierwsza kolorowa ściana pojawiła się zaś w Rotterdamie w Holandii. AkzoNobel we współpracy z organizacją MasterPeace postawił sobie ambitny cel – 100 ścian.

I cel ten już został zrealizowany! Setny mural powstał właśnie w Badshahpur w Indiach. Wcześniej kolorowe ściany ozdobiły ponad 30 miast, m.in. Dżakartę (Indonezja), Quito (Ekwador), Londyn czy Karachi (Pakistan). Finałem akcji było malowanie centrum edukacyjnego wspieranego przez AkzoNobel, które umożliwia ponad 5000 dzieciom z uboższych rodzin korzystać z edukacji i rozwijać swoje umiejętności.

Poprzez akcję AkzoNobel i Masterpeace zrealizowali dwa spośród Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ – zrównoważone miasta i społeczności oraz partnerstwa na rzecz celów. Akcja pokazała, że kolorowe farby mogą stworzyć bardziej przyjazne środowisko do życia. Wspólne malowanie natomiast zbliżyło do siebie lokalne społeczności.

Źródło: AkzoNobel