REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Seminarium Celanese w Krakowie

Wczoraj, w czwartek 30 listopada, w Krakowie odbyło się specjalne seminarium dla klientów firmy Celanese. Mowa była o produktach i technologiach firmy oraz związanych z branżą zagadnieniach.

Celanese seminarium Kraków

Fot. archiwum redakcji

Seminarium odbyło się w hotelu Radisson Blu przy ul. Straszewskiego. Prezentacje wygłosili eksperci Celanese, seminarium poprowadził natomiast Menedżer ds. Sprzedaży, pan Mirosław Pasek. Celem wydarzenia było przybliżenie klientom produktów z oferty firmy, m.in. linii dyspersji Mowilith.

Na początek mowa była o zasadach działania dyspersji Celanese oraz możliwość prowadzenia badań w laboratoriach firmy we Frankfurcie. Następnie prelegent przybliżył europejskie przepisy dotyczące LZO. Tematami kolejnych prezentacji były dyspersje VAE do farb wewnętrznych, farby fasadowe i tynki oraz nowa technologia Celanese VAE Inclusion do zastosowań zewnętrznych. Na koniec przedstawiona została oferta dyspersji akrylowych firmy do różnych zastosowań.

Źródło: Celanese

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA