REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

W jakim kolorze Ci do twarzy? – konkurs Dekoratorium

Z czym kojarzą ci się nazwy odcieni farb Śnieżka? Wyraź to zdjęciem i weź udział w najnowszym konkursie Dekoratorium.

Dekoratorium

Fot. arch. Śnieżka

Konkurs „W jakim kolorze Ci do twarzy?” ma zachęcić uczestników do kreatywnej zabawy skojarzeniami. Co widzisz, gdy słyszysz nazwy „Słoneczny poranek”, „Malinowy ogród”, „Twórczy fiolet”? Jaki jest twój pomysł na zobrazowanie tych kolorów?

Jeśli chcesz wziąć udział, wyślij swoje zdjęcie za pomocą aplikacji konkursowej Dekoratorium na portalu Facebook. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 14.10.2014. W drugim etapie 9 najbardziej pomysłowych prac wybranych przez jury zostanie zaprezentowanych na Facebooku, a o zwycięstwie zadecyduje liczba głosów internautów.

Na uczestników, którzy zakwalifikują się do drugiego etapu, czeka zestaw świec ufundowany przez Zapachdomu.pl oraz zakładka do książki od firmy Lemon Lovely Słodka Biżuteria. Główną nagrodą jest natomiast notes legendarnej marki Moleskine.

Regulamin konkursu znaleźć można na stronie Dekoratorium na Facebooku. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA