REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

W jakim kolorze Ci do twarzy? – głosowanie internautów

Jury konkursu Dekoratorium „W jakim kolorze Ci do twarzy?” zdecydowało, które prace przechodzą do II etapu konkursowych zmagań. Teraz wszystko pozostaje w rękach internautów.

W jakim kolorze Ci do twarzy?Konkurs „W jakim kolorze Ci do twarzy?” organizowany przez Śnieżkę i magazyn Dekoratorium miał zachęcić do kreatywnej zabawy skojarzeniami. Zadaniem uczestników było wyrażenie przy pomocy fotografii, z czym kojarzą im się kolory farb Śnieżka.

Na stronie Dekoratorium na portalu Facebook pojawiła się już galeria 9 fotografii wybranych przez jury. Wszyscy uczestnicy, którym udało się dotrzeć do tego etapu konkursu, otrzymają w nagrodę zestaw świec ufundowany przez Zapachdomu.pl oraz zakładkę Lemon Lovely Słodka Biżuteria.

Pozostaje jeszcze wyłonienie zwycięzcy. O tym, komu przypadnie ten tytuł oraz nagroda za I miejsce – ekskluzywny notes Moleskine – zadecydują internauci. Swoje głosy za pośrednictwem Facebooka można oddawać jeszcze do wtorku 21.10. Zapraszamy!

Źródło: Dekoratorium

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA