a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Voltatex w Chicago

W Chicago trwają właśnie jedne z największych amerykańskich targów poświęconych urządzeniom elektrycznym i materiałom izolacyjnym, CWIEME. Firma Axalta prezentuje na nich najnowsze produkty z linii Voltatex.

Voltatex

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Wystawa Coil Winding, Insulations and Electrical Manufacturing Exhibition (CWIEME) przyciąga osoby związane z branżą elektryczną z całego kraju, a także z zagranicy. Jest to więc dobra okazja do zaprezentowania swoich produktów. Również Axalta postanowiła ją wykorzystać, prezentując swoją linię specjalistycznych powłok Voltatex.

Obecne w ofercie koncernu już od 70 lat, produkty Voltatex to m.in. emalie do przewodów elektrycznych, żywice impregnujące oraz lakiery na blachy rdzeni transformatorów. Nie tylko chronią, ale i poprawiają one efektywność materiałów powlekanych. Usprawniają też produkcję – przykładowo lakiery izolujące na blachy rdzeni, aplikowane głównie technologią coil coating, podlegają szybkiemu sieciowaniu w piecu tunelowym.

Powłoki te wykorzystują wysokiej jakości materiały i innowacyjne procesy. Dzięki temu są odporne na ciepło, stabilne mechanicznie, doskonale przylegają do podłoży z miedzi, są również odporne na olej transformatorowy. Mogą być stosowane zarówno na najmniejszych elementach elektronicznych, jak i na częściach ogromnych silników.

Źródło: coatingsworld.com