REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Voltatex w Chicago

W Chicago trwają właśnie jedne z największych amerykańskich targów poświęconych urządzeniom elektrycznym i materiałom izolacyjnym, CWIEME. Firma Axalta prezentuje na nich najnowsze produkty z linii Voltatex.

Voltatex

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Wystawa Coil Winding, Insulations and Electrical Manufacturing Exhibition (CWIEME) przyciąga osoby związane z branżą elektryczną z całego kraju, a także z zagranicy. Jest to więc dobra okazja do zaprezentowania swoich produktów. Również Axalta postanowiła ją wykorzystać, prezentując swoją linię specjalistycznych powłok Voltatex.

Obecne w ofercie koncernu już od 70 lat, produkty Voltatex to m.in. emalie do przewodów elektrycznych, żywice impregnujące oraz lakiery na blachy rdzeni transformatorów. Nie tylko chronią, ale i poprawiają one efektywność materiałów powlekanych. Usprawniają też produkcję – przykładowo lakiery izolujące na blachy rdzeni, aplikowane głównie technologią coil coating, podlegają szybkiemu sieciowaniu w piecu tunelowym.

Powłoki te wykorzystują wysokiej jakości materiały i innowacyjne procesy. Dzięki temu są odporne na ciepło, stabilne mechanicznie, doskonale przylegają do podłoży z miedzi, są również odporne na olej transformatorowy. Mogą być stosowane zarówno na najmniejszych elementach elektronicznych, jak i na częściach ogromnych silników.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA