REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Virtual Panel Studio – łatwe projektowanie mebli z S-W

Oddział Industrial Wood Coatings firmy Sherwin-Williams opracował nową aplikację, która może się okazać nieocenioną pomocą dla projektantów mebli, zabudowy kuchennej i innych elementów drewnianych. Zapewnia ona dostęp do kompletnej biblioteki wysokiej jakości zdjęć paneli drewnianych o różnym wykończeniu.

Virtual Panel Studio Sherwin-Williams aplikacja

Fot. ErikaWittlieb / pixabay.com

Aplikacja otrzymała nazwę Virtual Panel Studio. Dzięki niej zdjęcia paneli można ściągać, zapisywać, wykorzystywać do renderowania lub prezentować klientom i współpracownikom – w każdej chwili, w każdym miejscu. Jak mówi Joe Kujawski, globalny dyrektor ds. marketingu w Sherwin-Williams Industrial Wood Coatings Division:

Cieszymy się, że jako pionierzy w branży oferujemy projektantom produktów drewnianych możliwość bezpiecznego wypróbowywania najnowszych odcieni i wykończeń na wielu różnych gatunkach drewna za jednym kliknięciem. Virtual Panel Studio to nie tylko najszybszy i najprostszy sposób poszukiwania inspiracji, ale również szansa na zwiększenie swojej przewagi nad konkurencją.

Zdjęcia drewnianych paneli z różnymi wykończeniami są na bieżąco aktualizowane. Użytkownik, posiadający w aplikacji własne konto zabezpieczone hasłem, może je ściągać w różnych formatach, tak aby możliwe było ich użycie w dowolnym programie do projektowania. Jest również możliwość tworzenia własnych kolekcji, a prócz tego dostępne są własne kolekcje Sherwin-Williams, które dostarczają informacji o najnowszych trendach, innowacyjnych technikach oraz popularnych technologiach powlekania.

Źródło: Sherwin-Williams

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA