a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo drewnaVirtual Panel Studio – łatwe projektowanie mebli z S-W

Virtual Panel Studio – łatwe projektowanie mebli z S-W

Oddział Industrial Wood Coatings firmy Sherwin-Williams opracował nową aplikację, która może się okazać nieocenioną pomocą dla projektantów mebli, zabudowy kuchennej i innych elementów drewnianych. Zapewnia ona dostęp do kompletnej biblioteki wysokiej jakości zdjęć paneli drewnianych o różnym wykończeniu.

Virtual Panel Studio Sherwin-Williams aplikacja

Fot. ErikaWittlieb / pixabay.com

Aplikacja otrzymała nazwę Virtual Panel Studio. Dzięki niej zdjęcia paneli można ściągać, zapisywać, wykorzystywać do renderowania lub prezentować klientom i współpracownikom – w każdej chwili, w każdym miejscu. Jak mówi Joe Kujawski, globalny dyrektor ds. marketingu w Sherwin-Williams Industrial Wood Coatings Division:

Cieszymy się, że jako pionierzy w branży oferujemy projektantom produktów drewnianych możliwość bezpiecznego wypróbowywania najnowszych odcieni i wykończeń na wielu różnych gatunkach drewna za jednym kliknięciem. Virtual Panel Studio to nie tylko najszybszy i najprostszy sposób poszukiwania inspiracji, ale również szansa na zwiększenie swojej przewagi nad konkurencją.

Zdjęcia drewnianych paneli z różnymi wykończeniami są na bieżąco aktualizowane. Użytkownik, posiadający w aplikacji własne konto zabezpieczone hasłem, może je ściągać w różnych formatach, tak aby możliwe było ich użycie w dowolnym programie do projektowania. Jest również możliwość tworzenia własnych kolekcji, a prócz tego dostępne są własne kolekcje Sherwin-Williams, które dostarczają informacji o najnowszych trendach, innowacyjnych technikach oraz popularnych technologiach powlekania.

Źródło: Sherwin-Williams