REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Linia Versiline od Hempel dostępna na rynku światowym

Hempel zdecydował się wprowadzić swoją linię Versiline na rynek światowy. Do tej pory należące do niej produkty można było kupić tylko w Stanach Zjednoczonych. Na pierwszy ogień poszła seria Versiline Vinyl Ester – antykorozyjne powłoki winylestrowe, zapewniające również ochronę przed wysoką temperaturą i agresywnymi chemikaliami.

Versiline

Fot. gc85 (sxc.hu)

Versiline to specjalistyczne produkty, przeznaczone do zastosowania w bardzo trudnych warunkach. Zbiorniki na substancje chemiczne, kominy, pochłaniacze, rurociągi transportujące olej czy gaz – tego typu elementy można z powodzeniem zabezpieczyć powłokami z tej serii. Nie tylko bowiem chronią one przed korozją, ale i przed wpływem wysokich temperatur, ścieraniem oraz groźnymi środkami chemicznymi.

Początkowo linia Versiline należała do firmy Blome, którą Hempel przejął w 2012 roku. Do tej pory powłoki z tej serii były dostępne tylko w USA, gdzie od ponad 40 lat stosuje się je na zbiornikach, rurociągach, elementach rafinerii i elektrowni. Teraz również inne rejony świata będą mogły skorzystać ze specjalistycznych powłok Versiline.

Pierwszy krok to zestaw farb winylestrowych Versiline Vinyl Ester, który pojawił się w sprzedaży poza Stanami Zjednoczonymi 29 października tego roku. Składa się na niego pięć powłok, które mogą być łączone z innymi systemami. Zapewniają one ochronę przed korozją, temperaturą i agresywnymi środkami chemicznymi, a dzięki wzmocnieniu szkieletem epoksydowym są też odporne na wilgoć i rozwarstwienie.

Informację gdzie i w jaki sposób można zakupić farby Versiline Vinyl Ester uzyskać można pisząc na adres mailowy protective@hempel.com.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA