REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Upcykling – pomysł na piękne i tanie dekoracje

Upcykling to trend, który opanował dziś cały świat – polubisz go zarówno ty, jak i twój portfel! Oto cztery pomysły od stylistki Resene, Nikki Astwood, jak wyczarować coś zupełnie nowego ze starego wazonu lub miseczki, tylko przy pomocy farby.

upcykling dekoracje

Fot. arch. Resene

Co można upcyklingować? Stare ramy obrazów i luster, trzcinowe podkładki na stół, szklane słoiki i wazony czy drewniane miski i tace. Czego będziesz potrzebować? Papieru ściernego, nożyczek, linijki, ołówka i zestawu pędzli. Oraz oczywiście próbek farb w swoich ulubionych kolorach. Nikki Astwood użyła farb Resene, możesz jednak znaleźć próbki w podobnych odcieniach w ofercie dowolnego producenta.

Fot. arch. Resene

Fot. arch. Resene

Pomysł 1 – wazonik. Pokryty kropkami farby, które przypominają krople deszczu na szybie. Po prostu namaluj je cienkim pędzelkiem bezpośrednio na szkle!

Fot. arch. Resene

Fot. arch. Resene

Pomysł 2 – drewniana miseczka. Pomaluj ją na pastelowy kolor, a zyskasz piękny pojemnik na biżuterię. Po wyschnięciu farby lekko przeszlifuj powierzchnię papierem ściernym, aby uzyskać interesujący efekt postarzenia.

Fot. arch. Resene

Fot. arch. Resene

Pomysł 3 – rama lustra. Przemaluj ją na kolor, który będzie odpowiadał twojej osobowości! Jeśli rama jest metalowa, przeszlifuj ją najpierw lekko i nałóż warstwę podkładu do metalu.

Fot. arch. Resene

Fot. arch. Resene

Pomysł 4 – podkładki na stół. Podaruj im drugie życie, malując je i wieszając na ścianie!

Źródło: Habitat by Resene

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA