REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Twój mural w akcji Dulux Let’s Colour – konkurs

Jesteś fanem akcji Dulux Let's Colour? Chcesz się przyczynić do upiększenia polskich miast? Teraz możesz to zrobić nie tylko chwytając za pędzel jako wolontariusz, ale również samodzielnie projektując mural, który pojawi się na jednym z przemalowywanych budynków! Dulux ogłosił właśnie specjalny konkurs.

konkurs Dulux Let's Colour

Fot. arch. Dulux

Zasady są proste: uczestnik musi dostarczyć co najmniej trzy projekty muralu. Każdy z nich ma być autorską interpretacją jednego z trendów Dulux 2014 (Cicha Rewolucja, Margines Dowodu, Miejski Folk, Tajemniczy Ogród lub Zrób to teraz!). Prace należy przesyłać na adres mailowy konkurs@duluxletscolour.pl do 26 maja 2014.

Organizatorzy podpowiadają, na co zwrócić uwagę przy projektowaniu konkursowego muralu. Nie powinien być to projekt bardzo skomplikowany, ponieważ realizować go będą w czasie akcji Dulux Let’s Colour niedoświadczeni wolontariusze. Cenione będą też prace, które łatwo można dostosować do różnych powierzchni, uwzględniając okna, drzwi i inne elementy.

Trzy propozycje, które najbardziej spodobają się jury, zostaną przeniesione w przestrzeń miejską w ramach Dulux Let’s Colour. Ponadto nagroda dla zdobywcy I miejsca to 5000 zł i 50 litrów farby Dulux. Wyróżnione zostaną również dwa inne projekty, których autorzy otrzymają po 1000 zł i 30 litrów farby.

Harmonogram konkursu:

  • start – 13.05.2014,
  • termin nadsyłania zgłoszeń – 26.05.2014,
  • ogłoszenie wyników – 29.05.2014,
  • realizacja projektów – do końca 2014 roku.

Trzeba się więc spieszyć! Szczegółowy regulamin konkursu na stronie Dulux Let’s Colour.

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA