REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe biura Brenntag Polska

Brenntag Polska może się poszczycić trzema nowymi placówkami. Są to dwa nowo otwarte biura – w Krakowie i Rzeszowie – oraz przestronny magazyn w Żabnie koło Tarnowa.

Brenntag Polska

Fot. arch. Brenntag

Firma Brenntag postanowiła ulokować swe biura w miejscach bardziej dostępnych dla klientów, tak aby zapewnić szybką i sprawną obsługę. Dlatego też z podkrakowskiej Skawiny firma przeniosła się do Krakowa, do dzielnicy Podgórze, zaś z Rudnej Małej do Rzeszowa, na ulicę Przemysłową.

Na mapie placówek Brenntag Polska pojawił się jednak jeszcze jeden punkt – centrum logistyczne MLA Holding w Żabnie koło Tarnowa, dokąd przeniesiono składy mieszczące się wcześniej w Skawinie i Rudnej Małej. Magazyn o powierzchni ponad 4000 m² znajduje się w niewielkiej odległości od autostrady A4, a także w promieniu 100 km od Krakowa, Rzeszowa, Kielc i Nowego Sącza. Tak dogodne miejsce oznacza bezproblemowy dojazd dla klientów.

Zapraszamy do nowych placówek Brenntag Polska!

Biuro w Krakowie:
ul. Babińskiego 69
30-393 Kraków

Biuro w Rzeszowie:
ul. Przemysłowa 23 (pokój 301)
35-105 Rzeszów

Magazyn w Żabnie:
ul. Szkotnik 9
33-240 Żabno

Źródło: Brenntag Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA