REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Trwają targi BUDMA

W Poznaniu trwają właśnie targi BUDMA, na których swoje produkty prezentują wytwórcy materiałów budowlanych z całego świata. Wśród nich znaleźli się również producenci farb.

BUDMAMiędzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbywają się w tym roku w dniach 11–14 marca i towarzyszą im Targi Branży Szklarskiej GLASS, Targi CBS – Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne oraz Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI. To największa w Europie Środkowej tego typu impreza, przyciągająca przedstawicieli branży budowlanej nie tylko z kraju, ale i z zagranicy.

Do rodzimych wytwórców farb obecnych na targach należą Zakłady Chemiczne Anser, Bato, Euro-Mix oraz Luxmal. Swoje farby i lakiery prezentują również Jotun Polska, Keim, Bona Polska, Idelpart oraz belgijska firma Edilteco Benelux. Na targach BUDMA pojawił się też polski producent narzędzi malarskich – Befaszczot.

Szczegółowe informacje o tym, gdzie szukać stoisk powyższych firm, znaleźć można na stronie internetowej targów. Zapraszamy!

Źródło: Budma

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA