REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Keim
Keim z nagrodą na kongresie EKIR

Keim z nagrodą na kongresie EKIR (News)

Firma Keim otrzymała główną nagrodę na XVI Europejskim Kongresie Informacji Renowacyjnej (EKIR). Przyznano ją za materiały do renowacji Pawilonu Czterech Kopuł we Wrocławiu.
Keim na targach Budma 2017

Keim na targach Budma 2017 (News)

Firma Keim zaprezentowała swoje produkty na tegorocznych targach BUDMA. Na stoisku firmy można było dowiedzieć się więcej zarówno o farbach mineralnych, jak i ociepleniach marki Keim.
Panorama Racławicka odświeżona z farbami Keim

Panorama Racławicka odświeżona z farbami Keim (News)

We Wrocławiu po raz pierwszy od 12 lat przeprowadzone zostały serwisowe prace konserwatorskie obrazu „Bitwa pod Racławicami”, czyli słynnej „Panoramy Racławickiej”. Podczas prac wykorzystano produkty firmy Keim.
Sympozjum Keim w Lipsku

Sympozjum Keim w Lipsku (News)

Na początku listopada w Lipsku odbyły się Europejskie Targi Konserwacji i Renowacji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli DENKMAL. Z wydarzeniem połączone zostało sympozjum „Kolorystyka w architekturze wczesnego modernizmu”, zorganizowane przez firmę Keim.
Jubileuszowy mural we Wrocławiu

Jubileuszowy mural we Wrocławiu (News)

Na ścianie Centrum im. Willy'ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego powstał nowy, intrygujący mural. Uświetnił on setną rocznicę narodzin patrona Centrum – niemieckiego polityka Willy'ego Brandta.
Trwają targi BUDMA

Trwają targi BUDMA (News)

W Poznaniu trwają właśnie targi BUDMA, na których swoje produkty prezentują wytwórcy materiałów budowlanych z całego świata. Wśród nich znaleźli się również producenci farb.
Farby Keim wśród Gazel Biznesu

Farby Keim wśród Gazel Biznesu (News)

11 lutego 2014 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień dla najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego.
KEIM nagrodzony na giełdzie EGIR

KEIM nagrodzony na giełdzie EGIR (News)

Firma KEIM, dostawca farb krzemianowych, została nagrodzona podczas tegorocznej Europejskiej Giełdy Informacji Renowacyjnej (EGIR 2013). Doceniono jej wkład w renowację krakowskich zabytków.
Strona 1 z 212
 REKLAMA