a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Trendy 2017 w Dekoral Look Book

Marka Dekoral przygotowała „Look Book”, księgę trendów na nadchodzący sezon. Cztery zestawy odcieni, odpowiadające czterem żywiołom oraz czterem różnym osobowościom, charakterom i wewnętrznym energiom.

Dekoral Look Book trendy 2017Co roku eksperci Dekoral – projektanci wnętrz, handlowcy, psycholodzy, a także przedstawiciele branży motoryzacyjnej i lotniczej – spotykają się, aby stworzyć zestaw najmodniejszych odcieni nadchodzącego sezonu. Zobaczcie, co przygotowali tym razem!

Kolor Roku 2017

Najważniejszym odcieniem roku według nich będzie Fioletowa Werbena. Melancholijna i nowoczesna zarazem, łączy w sobie bardzo odmienne żywioły – ma w sobie coś zarówno męskiego, jak i kobiecego. Do tego stwarza nastrój spokoju i odprężenia, tak ważny w naszej dynamicznej, stresującej rzeczywistości.

Fioletowa Werbena Dekoral

Cztery trendy – cztery żywioły

Dekoral trendy Powrot do korzeniPowrót do Korzeni. To zestaw, który odpowiada żywiołowi Ziemi. Przywodzi skojarzenia z historią, stabilizacją i tradycją. Składa się z uniwersalnych brązów i beżów, a także różnych odcieni zieleni. Idealny do wnętrz o klasycznym wystroju.

Dekoral trendy Prostota zyciaProstota Życia. Czyli żywioł Wody. Tchnie czystością, lekkością i elegancją, przynosi wytchnienie od nadmiaru bodźców. Króluje tu biel (także w wersji złamanej), pastele i subtelne szarości. Pasuje do stylu skandynawskiego i minimalistycznego, wygląda świetnie w połączeniu z naturalnym drewnem.

Dekoral trendy Czas zmianCzas Zmian. Zainspirowany żywiołem Ognia. To dynamiczna, nowoczesna propozycja dla odważnych osób. Trend zdominowany przez żywe odcienie amarantów, turkusów i żółcieni.

Energia Kosmosu. Żywioł Powietrza! Nawiązuje do połączenia, które istnieje między nami nawzajem oraz między nami a otoczeniem. W zestawie tym znajdują się przede wszystkim „kosmiczne” mocne granaty, tajemnicze fiolety oraz harmonijne szarości.

Pełne zestawy znaleźć można w publikacji „Dekoral Look Book”, która dostępna jest do pobrania na stronie Dekoral.

Źródło, fot.: Dekoral