REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Benjamin Moore w rzeszowskim salonie Harley-Davidson

Otwarty na początku marca salon Game Over Cycles w Rzeszowie z motocyklami Harley-Davidson to największy salon tej legendarnej marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego ściany pomalowane zostały farbami Benjamin Moore.

Benjamin Moore Harley-Davidson

Fot. Grzegorz Stachowicz & Piotr Zaguła / Yes Color

Atrakcją dla gości salonu jest wystawa niezwykłych customowych motocykli, takich jak mroczny Behemoth Bike czy The Recidivist – pierwszy na świecie motocykl zdobiony techniką tatuażu. A wszystko to – we wnętrzu, które stanowi połączenie obowiązującej w salonach Harley-Davidson koncepcji opracowanej przez włoską firmę Ammatamma oraz autorskiej wizji projektantów pracowni Archi z Rzeszowa i Stanisława Myszkowskiego, założyciela firmy Game Over Cycles.

Królują tu przede wszystkim dwa odcienie, nawiązujące do logotypu Harley-Davidson – kolor skorodowanej blachy Electric Orange 2015-10 oraz stalowoszary Shaker Gray 1594. Dominują one również na przestrzennym muralu wykonanym przez Pawła Wołosa z firmy P-ART. We wnętrzu salonu wykorzystano farby dekoracyjne marki Benjamin Moore, które dostarczył autoryzowany dystrybutor marki, Yes Color z Rzeszowa.

Benjamin Moore Harley-Davidson

Fot. Grzegorz Stachowicz & Piotr Zaguła / Yes Color

Salon mieści przy ulicy Ludwika Chmury w Rzeszowie. Zapraszamy do odwiedzin, a także obejrzenia zdjęć na stronie Benjamin Moore.

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 8
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA