REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila mecenasem „Kalendarza dębickiego 2016”

Tikkurila Polska SA została Mecenasem projektu „Kalendarz dębicki 2016”, realizowanego przez tygodnik „Obserwator Lokalny”. Jest to pierwsze takie wydawnictwo w historii – tematem przewodnim kalendarza są mieszkańcy Dębicy i okolic, ludzie pełni pasji i twórczej aktywności, zaangażowani w rozwój społeczności lokalnej.

Tikkurila Polska Kalendarz dębicki 2016

Fot. arch. Tikkurila Polska

Wśród osób zaprezentowanych na kalendarzu znaleźli się m.in. Michał Ciołkosz – pasjonat dwóch kółek, Kazimierz Leski – odkrywca lokalnej historii, Waldemar Puzio – zarażający aktywnością biegacz, Artur Czarnobilski – miłośnik starych rowerów i motorowerów, czy Tomasz Papirus Pyzia – perkusista rockowy.

Autorem zdjęć do kalendarza jest Piotr Pochwat, który fotografią artystyczną zajmuje się od połowy lat 90., a jego prace można było oglądać m.in. w Galerii Sztuki MOK w Dębicy. Na potrzeby projektu artysta stworzył kilkadziesiąt wyjątkowych fotografii, na których w niebywały wręcz sposób uchwycił pasje i fascynacje bohaterów. Trzynaście spośród nich znalazło się w „Kalendarzu dębickim 2016”. Wszystkie prace zaprezentowane zostały na wernisażu poprzedzającym wydanie kalendarza, który odbył się 18 grudnia w Willi Wiluszówka.

Źródło: Tikkurila Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA