REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila gości młodzież

Tikkurila Polska wspiera młodzieżowy projekt „Chronić przyrodę, zachować różnorodność”. W ramach współpracy firma gościła w swojej siedzibie w Dębicy grupę polskich i niemieckich uczniów.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Do siedziby Tikkurili zawitali uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy oraz szkoły KGS w Wittmund w Niemczech. Firma zorganizowała młodzieży pierwszą część dnia, opowiadając o swoich przedsięwzięciach związanych z ochroną środowiska, goszcząc młodych w Dziale Badań, Rozwoju i Innowacji oraz pozwalając im własnoręcznie wypróbować swoje farby w Centrum Szkoleniowym „Paletti”.

Resztę dnia uczniowie spędzili w Nadleśnictwie Pustków, gdzie czekał ich m.in. konkurs zbierania żołędzi oraz biesiada przy ognisku. Jak mówi Magdalena Olszewska, kierownik ds. komunikacji Korporacyjnej i PR Tikkurila Polska SA:

„Chronić przyrodę, zachować różnorodność” to bardzo wartościowy projekt. W ciekawy i atrakcyjny dla uczestników sposób pozwala zwrócić uwagę młodego pokolenia na kwestie związane z ekologią, które są bardzo bliskie firmie Tikkurila. Dodatkowo ułatwia uczniom nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z rówieśnikami z innych krajów, poznanie ich kultury, zwyczajów, a przy tym rozwija ich umiejętności językowe. Dlatego firma Tikkurila z przyjemnością wsparła tą inicjatywę.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. Wspierajmy tę inicjatywę. wszystkich zachęcamy do wsparcia. errafarby24.pl

    Tikkurila
    10 październik 2015 at 19:35
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA