REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Terrence Hahn nowym CEO Axalty

Od 4 września stanowisko dyrektora generalnego koncernu Axalta Coating Systems obejmie Terrence Hahn. Obecny CEO, Charlie Shaver, pozostanie w zarządzie firmy.

Terrence Hahn CEO Axalta Coating Systems

Terrence Hahn. Fot. arch. Axalta Coating Systems

Charlie Shaver stał na czele Axalty od roku 2013. Obecnie, z powodu innych możliwości zawodowych, podjął decyzję o zrezygnowaniu ze stanowiska. Zostanie jednak w zarządzie koncernu i obejmie funkcję prezesa niewykonawczego.

Terrence Hahn, który był dotychczas prezesem i CEO grupy Home and Building Technologies w firmie Honeywell International, z początkiem września przejmie stanowisko dyrektora generalnego Axalty, a także wejdzie w skład zarządu koncernu, który powiększy się tym samym z ośmiu członków do dziewięciu. Shaver będzie ściśle współpracował z nowym CEO, aby zamiana była w pełni płynna.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA