REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tennant Coatings już w rękach Sherwin-Williams

Firma Tennant ogłosiła, że ostatecznie zamknęła transakcję sprzedaży oddziału Tennant Coatings. Trafił on w ręce lidera światowego rynku farb – Sherwin-Williams.

Tennant Coatings Sherwin-Williams

Fot. arch. Tennant Coatings

Tennant Coatings to oddział produkujący powłoki do różnego rodzaju zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Jak wyjaśnia dyrektor generalny Tennant, Chris Killingstad:

Sprzedaż oddziału powłok to nasz najnowszy krok w ramach strategii firmy – konkretnie działaniu przede wszystkim tam, gdzie mamy najwięcej do zaoferowania. Sprzedając jednostkę, która nie przynależała do naszego najsilniejszego sektora przemysłowych i komercyjnych środków czyszczących do podłóg, możemy przeznaczyć więcej środków na nasze bardziej opłacalne aktywności.

W ciągu 12 miesięcy od września 2019 do września 2020 oddział Tennant Coatings osiągnął sprzedaż na poziomie 22,1 mln $, co stanowi 2,2% całościowej sprzedaży firmy Tennant. W konsekwencji sprzedaży również blisko 70 pracowników oddziału dołączy prawdopodobnie do zespołu Sherwin-Williams.

Źródło: Tennant

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA