REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Teknos – rabat dla uczestników Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta

Jako oficjalny partner tegorocznych zawodów Żeglarski Puchar Trójmiasta firma Teknos – Oliva oferuje uczestnikom regat specjalne promocje.

Teknos

Fot. Żeglarski Puchar Trójmiasta

Uczestnicy Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta mogą wziąć udział w losowaniu, w którym nagrodami są vouchery na zakup produktów Olivy. Prócz tego wszyscy armatorzy, którzy zgłosili swoje uczestnictwo w regatach w okresie od 1 do 30 kwietnia otrzymują 15% rabatu na farby jachtowe Teknos – Oliva w sklepach Jasskor w Warszawie, Polifarb Gliwice w Gdańsku oraz Dompol Pro w Iławie (zarówno przy zakupie stacjonarnym, jak i internetowym). Dotyczy to uczestników, którzy w kwietniu dopełnili wszystkich formalności i znaleźli się na liście startowej na stronie regat.

Żeglarski Puchar Trójmiasta jest wydarzeniem otwierającym co roku sezon żeglarski. Regaty te organizowane są przez Pomorski Związek Żeglarski z inicjatywy mistrza olimpijskiego Mateusza Kusznierewicza i odbywają się w Gdańsku, Sopocie i Gdyni.

Źródło: Oliva

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA