REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Teknos przejmuje Burcharths Farve & Lakfabrik

Teknos został nowym właścicielem firmy Burcharths Farve & Lakfabrik A/S działającej przede wszystkim w Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech. Krok ten pozwala mu uzyskać większą kontrolę na rynku północnoeuropejskim.

Teknos

Fot. arch. Burcharths

Umowa o zawarciu transakcji podpisana została 28 listopada, a ostateczne jej zamknięcie prawdopodobnie nastąpi w pierwszym kwartale 2014. Operacje biznesowe i produkcja mają być od tej pory zlokalizowane w zakładzie Teknos w Vamdrup w Danii, który jest oddalony od starej siedziby tylko o 15 km.

Burcharths specjalizuje się w wodorozcieńczalnych farbach na metale. Produkty firmy stosuje się do malowania urządzeń, narzędzi i silników. Teknos liczy na to, że dzięki tej transakcji rozszerzy swoją obecność w tej branży, zwłaszcza na rynku skandynawskim.

Źródło: Teknos

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA