REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Targi Expo-Surface 2018 z Bato – jeszcze tylko dziś!

Jeszcze tylko do dziś trwają Targi Technologii Antykorozyjnych i Ochrony Powierzchni Expo-Surface 2018 w Kielcach. To ostatnia okazja, by odwiedzić stoiska wystawców, w tym m.in. firmy Bato.

Expo-Surface 2018 Bato

Fot. Ippicture / pixabay.com

Expo-Surface w Kielcach to ważna impreza branży antykorozyjnej i zabezpieczania powierzchni w Polsce. Każdego roku przyciąga ona wielu gości, z kraju i zza granicy. W trakcie targów organizatorzy wręczają medale za najbardziej innowacyjne produkty.

Firma Bato, od kilku lat niezmiennie obecna na kieleckich targach, została wyróżniona medalem w zeszłym roku i dwa lata temu. Również tegoroczna edycja Expo-Surface nie mogłaby się obejść bez stoiska Bato. Serdecznie zapraszamy do wizyty na stoisku G-36 w hali G, by zapoznać się z nagrodzonymi produktami, ale i innymi propozycjami z oferty firmy.

Źródło: Bato

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA