a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowesamochodowe i refinishSzybkie utwardzanie dzięki UV SpotCure

Szybkie utwardzanie dzięki UV SpotCure

Nowa, ręczna lampa IRT UV SpotCure wykorzystuje najnowszą technologię LED Premium. Ogranicza do minimum czas utwardzania i optymalizuje wydajność pracy lakierni. Proces utwardzania jest nie tylko szybki, ale także zapewnia wysoką jakość utwardzanej powierzchni.

IRT-UV spotcure lakiernia urzadzeniaSuszenie / utwardzanie to proces bardzo czasochłonny, który często bywa wąskim gardłem w organizacji pracy lakierni. Dotyczy to zwłaszcza strefy przygotowawczej, w której karoserię samochodu lub jej elementy poddaje się wielu zabiegom poprzedzającym lakierowanie. Wykorzystując najnowszą i najbardziej efektywną technologię UV LED, czas utwardzania można zredukować do zaledwie kilku sekund.

Wyjątkowe wyniki! Lampa IRT UV SpotCure była testowana i jest obecnie wdrażana w wielu lakierniach samochodowych w połączeniu z produktami UV (np. podkładami) wiodących wytwórców lakierów samochodowych. Efekty są niesamowite – szczególnie w przypadku małych napraw, o powierzchni do 20 x 20 cm.

Najczęstszym pytaniem lakierników testujących IRT UV SpotCure było: kiedy lampa będzie dostępna? Kiedy znajdzie się w mojej lakierni?

Aby uzyskać więcej informacji, proszę odwiedzić stronę: https://www.hedson.com/products/irt-uv-spotcure/

 

Kontakt: Janusz Deneka
Area Sales Manager          

tel. +48 660 454 415
email: janusz.deneka@hedson.com                                                                                                                               

IRT UV spotcure deviceHedson Technologies – firma szwedzka, powstała w 1999 roku w wyniku połączenia firm IRT i DRESTER. IRT, istniejąca na rynku od 1967 roku, specjalizuje się w produkcji promienników na podczerwień i  lamp UV. DRESTER, której początki sięgają roku 1978, koncentruje się na produkcji urządzeń do mycia pistoletów lakierniczych. W 2005 roku Hedson przejął niemiecką firmę HERKULES, która od 1974 roku produkuje podnośniki i platformy pneumatyczne. Dzięki współpracy z użytkownikami oraz za sprawą innowacyjnej technologii i dobrych koncepcji projektowania wszystkie trzy marki mają jedną wspólną cechę: dostarczają produkty spełniające wysokie wymagania klientów.