REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dzień Otwarty Grupy PCC dla Studentów

Już 11 maja 2019 roku Grupa PCC zaprasza studentów na dzień otwarty. Będzie można zobaczyć jak wygląda nowoczesna firma chemiczna, poznać pracowników, a także dowiedzieć się jakie są możliwości rozwoju i oferowane stanowiska.

pcc group dzien otwartyW programie m.in. spotkanie z pracownikami firmy, wycieczki po instalacjach produkcyjnych i laboratoriach i wiele innych atrakcji!

Na Dzień Otwarty Grupy PCC obowiązują zapisy. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać na adres: dzien_otwarty@pcc.eu maila ze zgłoszeniem, zawierającego imię, nazwisko, kierunek i rok studiów, nr telefonu. Jest możliwość skorzystania z transportu organizowanego przez Grupę PCC.
Potem wystarczy już poczekać na kontakt ze strony organizatora.

O wydarzeniu można także przeczytać na profilu facebook. Czym zajmuje się Grupa PCC możecie przeczytać tutaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA