REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sun Chemical przejmuje Metal Deco PPG

Firma Sun Chemical ogłosiła, że w jej ręce przeszedł dział produktów do dekoracji metali Metal Deco koncernu PPG. Po wielu latach udanej współpracy zarząd podjął decyzję o zakupie jednostki.

Sun Chemical Metal Deco PPG

Rosnąca sprzedaż żywności i napojów w puszkach spowodowała duże zainteresowanie technologiami dekoracji metali. Fot. Wielus / pixabay.com

Krok ten wpisuje się w strategię koncernu Sun Chemical – zwiększy jego strefę wpływów, ale również obecność na rynku rozwiązań do dekoracji i uszlachetniania metali. Produkty i technologie z oferty Metal Deco PPG będą doskonałym uzupełnieniem obecnego portfolio Sun Chemical.

Jak mówi Felipe Mellado, dyrektor ds. marketingu oraz członek zarządu Sun Chemical, z powodu dużego zapotrzebowania na żywność i napoje w puszkach, rośnie zainteresowanie nowoczesnymi technologiami dekoracji metalu. Producenci potrzebują rozwiązań, dzięki którym ich opakowania będą się wyróżniać na rynku. Dzięki przejęciu oddziału Metal Deco PPG Sun Chemical będzie w stanie zapewnić klientom jeszcze lepszą obsługę w tym zakresie.

Źródło: Sun Chemical

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA