a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweSun Chemical przejmuje Metal Deco PPG

Sun Chemical przejmuje Metal Deco PPG

Firma Sun Chemical ogłosiła, że w jej ręce przeszedł dział produktów do dekoracji metali Metal Deco koncernu PPG. Po wielu latach udanej współpracy zarząd podjął decyzję o zakupie jednostki.

Sun Chemical Metal Deco PPG

Rosnąca sprzedaż żywności i napojów w puszkach spowodowała duże zainteresowanie technologiami dekoracji metali. Fot. Wielus / pixabay.com

Krok ten wpisuje się w strategię koncernu Sun Chemical – zwiększy jego strefę wpływów, ale również obecność na rynku rozwiązań do dekoracji i uszlachetniania metali. Produkty i technologie z oferty Metal Deco PPG będą doskonałym uzupełnieniem obecnego portfolio Sun Chemical.

Jak mówi Felipe Mellado, dyrektor ds. marketingu oraz członek zarządu Sun Chemical, z powodu dużego zapotrzebowania na żywność i napoje w puszkach, rośnie zainteresowanie nowoczesnymi technologiami dekoracji metalu. Producenci potrzebują rozwiązań, dzięki którym ich opakowania będą się wyróżniać na rynku. Dzięki przejęciu oddziału Metal Deco PPG Sun Chemical będzie w stanie zapewnić klientom jeszcze lepszą obsługę w tym zakresie.

Źródło: Sun Chemical