REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sun Chemical ogłosił podwyżkę cen na całym świecie

Sun Chemical i DIC Corporation ogłosiły podwyżkę cen produktów oddziału Color Materials na całym świecie. Nowy cennik wchodzi w życie 1 lipca lub w zależności od kontraktu.

Sun Chemical podwyżka cen

Fot. kschneider2991 / pixabay.com

Trudności związane ze słabą dostępnością surowców i elementów opakowaniowych utrzymują się, a koszty energii i logistyki jest na rekordowo wysokim poziomie. W związku z tym wielu producentów nie ma innego wyboru i decyduje się na podwyżkę cen. Nie inaczej jest w przypadku Sun Chemical i DIC Corporation.

Nieprzewidywalny rynek

Ogłoszona podwyżka cen pigmentów, barwników i mieszanek jest dodatkową korektą w stosunku do ogłoszonych już wcześniej. Jak mówi Stefan Sütterlin, prezes oddziału Color Materials Sun Chemical:

Sun Chemical ceni sobie relacje ze swoimi partnerami biznesowymi, dlatego pracujemy niestrudzenie, by utrzymać koszty pod kontrolą i nadal zapewniać klientom wysoką jakość produktów i usług. Jest nam przykro, że musimy podjąć takie działanie, ale obecne warunki na rynku wymagają od nas korekty cen, by możliwe było kontynuowane działalności.

Prezes oddziału Color Materials poprosił również o wyrozumiałość. Wyjaśnił, że ze względu na nieprzewidywalną dynamikę rozwoju rynku firma nie jest w stanie zapewnić stabilnych cen.

Kontakt w razie pytań

W sprawie podwyżek Sun Chemical będzie się kontaktować bezpośrednio z klientami. Klienci, którzy mają pytania, mogą zwrócić się do lokalnych przedstawicieli sprzedaży.

Źródło: Sun Chemical

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA