a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo drewnaStrona Adler w wersji na smartfony

Strona Adler w wersji na smartfony

Jako entuzjaści internetu nie mogliśmy pominąć nowinki od firmy Adler – od niedawna można korzystać ze specjalnej wersji jej strony internetowej na telefony komórkowe.

Uwaga, właściciele smartfonów! Od teraz możecie czytać newsy, oglądać filmiki i zasięgać informacji o produktach firmy Adler gdziekolwiek jesteście. Nowa, mobilna wersja jest kompatybilna z wszystkimi systemami operacyjnymi i przeglądarkami. Korzystanie z niej za pomocą telefonu jest bardzo wygodne, zawartość strony – identyczna jak w standardowej wersji – jest bowiem wyświetlana w uporządkowany, kompaktowy sposób, a szerokość zostaje automatycznie dostosowana do ekranu.

Jak korzystać z nowej wersji? To bardzo proste – wystarczy wpisać adres www.adler-lacke.com/en/ w wyszukiwarce w telefonie, a strona automatycznie wyświetli się w nowej, dostosowanej wersji. Aby dostać się w którekolwiek miejsce strony, wystarczy kilka kliknięć – na stronie głównej zestawione są wszystkie opcje i treści, główne menu w lewym górnym rogu pozwala się dostać do poszczególnych kategorii, zaś logo ADLER w górnym prawym rogu – powrócić do strony głównej. Wszystko łatwe, szybkie i intuicyjne. Nie pozostaje nic innego, jak spróbować samemu.

Strona dostępna jest na razie w wersjach językowych: niemieckiej, angielskiej, włoskiej, słowackiej i czeskiej. Czekamy na wersję polską!